Головна / Про економіку / Підсумки про головне за тиждень: Львівщина отримала перший мобільний інклюзивно-ресурсний центр

Підсумки про головне за тиждень: Львівщина отримала перший мобільний інклюзивно-ресурсний центр

Упродовж робочого тижня відбулася низка подій, тож давайте пригадаємо їх разом у рубриці «ТОП-5» від Львівської ОДА.

1) Президент призначив дванадцятьох голів РДА у Львівській області.

Президент України Володимир Зеленський призначив голів 12-ох райдержадміністрацій на Львівщині. Відповідні розпорядження оприлюднили на офіційному сайті.

Глава Держави призначив очільників: 1.Степана Рудницького головою Радехівської РДА, 2.Христину Замулу головою Кам’янко-Бузької РДА, 3. Андрія Вовчастого Миколаївської РДА, 4.Любомира Галіва Мостиської РДА, 5.Богдана Янка Сколівської РДА, 6.Петра Назара Старосамбірської РДА, 7.Любомира Кащука Стрийської РДА, 8.Івана Сагана Городоцької РДА, 9.Романа Черніховського Жовківської РДА, 10.Андрія Жепка Самбірської РДА, 11.Василя Маркевича головою Золочівської РДА, 12. Богдана Гуменюка Перемишлянської РДА.

Нагадаємо, що нових голів РДА на Львівщині шукали за допомогою новоствореного проекту команди Зеленського – LIFT. Усі кандидати на посади голів РДА мали заповнити анкети та завантажити свої резюме на спеціальному сайті. Анкети на 20 посад голів РДА Львівщини надіслали близько 600 кандидатів.

2. Діалог влади та суспільства: на Львівщині відбулась селекторна нарада «Земельний форум».

Форум об’єднав представників об’єднаних територіальних громад, фермерські господарства, ГУ Держгеокадастру у Львівській області, ГТУ юстиції у Львівській області, Асоціації фермерів та приватних землевласників Львівської області, Львівської дорадчої служби, Львівської аграрної палати, Державної установи «Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України», Львівського національного аграрного університету.

У його межах розглянули складові земельної реформи та строки її проведення, а також низку важливих питань.

3. Відбулась конференція «Співпраця задля розвитку» та підписано Меморандум «Карпатське коло». 

Згідно з документом передбачена  розробка за кошти місцевих бюджетів, пожертв соціально-орієнтованого бізнесу проєктно-кошторисної документації на будівництво, реконструкцію, поточний середній та капітальний ремонт автомобільних доріг.   А також проведення спільних заходів, що мають на меті популяризувати проєкт “Мале Карпатське коло”.

4. Львівщина отримала перший мобільний інклюзивно-ресурсний центр.

Спецавтомобіль, призначений для надання додаткових психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг працівниками інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) 10 грудня був переданий ЛОДА на Сколівщину.

Транспортний засіб придбали за кошти державного бюджету у співфінансуванні з місцевим бюджетом Сколівської районної ради. Мобільний ІРЦ виготовлений за спеціальним замовленням і з таким функціоналом є одним з перших в Україні. Автомобіль обладнаний усіма необхідними корекційно-розвивальними технологіями та інструментами, як і традиційні інклюзивно-ресурсні центри.

5. «Завдяки мужності українських Героїв нам вдалось зберегти державу», – Маркіян Мальський.

У межах зустрічі розглянули роботу новоствореної Координаційної ради учасників бойових дій при Львівській ОДА, облаштування пам’ятників на Личаківському кладовищі, пропозиції змін до законодавства.

Окрім того, акцентували увагу на необхідності озвучування під час зупинок в громадському транспорті назв вулиць, названих на честь Героїв.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fourteen + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!