Про економіку

Платники податків Львівщини у січні-березні 2020 року сплатили до бюджетів майже 102 мільйона гривень акцизного податку

Платники податків Львівщини у січні-березні 2020 року сплатили до бюджетів усіх рівнів 101,8 млн грн акцизного податку. Про це повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Львівській області.

З реалізації вироблених в Україні підакцизних товарів від платників, які знаходяться на обліку в ГУ ДПС у Львівській області, протягом січня-березня 2020 року до Державного бюджету України надійшло 5,1 млн. грн. акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів. Це на 0,3 млн грн, або 6,2 % більше від запланованого.

У січні-березні 2020 року надходження до місцевих бюджетів області акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів становлять 96,7 млн грн. Це на 25,03 млн грн, або на 34,9% більше від запланованого та на 34,9 млн грн, або на 56,4% більше проти минулого року.

Управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів продовжують вживатися заходи щодо детінізації ринку підакцизних товарів у Львівській області. За результатами проведених фактичних перевірок діяльності суб’єктів господарювання у січні-березні 2020 року донараховано 2,7 млн гривень.

315589915
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.