Про економіку

Польські перевізники заблокували три пункти пропуску на Львівщині. Відео

Держприкордонслужба попереджає про ускладнений рух для вантажівок з боку Польщі через страйк польських перевізників – польські перевізники до 3 січня можуть блокувати кордон для українських вантажівок

Свою акцію вони планують продовжувати до третього січня. За процесом пильнує польська поліція. Також польські перевізники висунули ряд вимог, серед яких відновити дозволи для українських далекобійників, щоб вони могли контролювати скільки вантажівок в’їжджає до Польщі.

Відбулося поступове блокування руху вантажного транспорту у напрямку пунктів пропуску «Ягодин-Дорохуськ», «Краківець-Корчова», «Рава-Руська-Хребене». Ускладнення руху можливе як на в’їзд до Польщі, так і на виїзд.

Польські перевізники розповіли про протест та блокування українських вантажівок:

Організатори протесту планують пропускати по одному вантажному автомобілю на годину, а також вантажні автомобілі з вантажами безпекового, гуманітарного характеру, ті, які перевозять тварин, продукти, що швидко псуються тощо.

Так, наразі протести починаються у ПП «Краківець — Корчова»

Організатори вимагають повернення до практики видачі дозволів для українських вантажоперевізників і зменшення їхньої кількості. Також поляки хочуть, щоб їх порожні вантажівки, які повертаються з України до Польщі, могли проїжджати кордон без єЧерги і не чекати по 10-12 днів.

 

Фото: Суспільне Львів.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews