Про економіку

Понад 3 мільярди гривень з державного бюджету надійшло для виплати соціальних допомог мешканцям Львівщини

Впродовж першого півріччя поточного року через департамент соціального захисту населення ОДА і структурні підрозділи з питань соціального захисту районних державних адміністрацій та міст обласного значення для мешканців області поступило понад 3 мільярди гривень як різні види державних допомог, основними з яких є:

Державних соціальних допомог (20 видів, найчисельніші з яких – допомога при народженні дитини; допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю; допомога малозабезпеченим сім’ям; допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях; допомога непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку) – 1963,5 млн.грн. Щомісячно державні допомоги отримують близько 330 тисяч мешканців Львівщини.

Виплат субсидій і пільг на ЖКП в готівковій формі – 847,1 млн.грн. На кінець опалювального періоду 2019/2020 в області налічувалося (сумарно готівкових і безготівкових одержувачів) майже 155 тисяч домогосподарств, які отримували субсидії та близько 115 тисяч осіб, що користувалися пільгою на ЖКП.

Одноразової допомоги деяким категоріям населення внаслідок поширення кононавірусу – 37,5 млн.грн. 37,5 тисяч осіб, які є особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю; особами, які не мають права на пенсію, та особами з інвалідністю; одержувачами тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючими особами, які досягли загального пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату отримали по 1 тисячі гривень.

Виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої і другої групи платників єдиного податку – 40,6 млн.грн. (з яких 16,9 млн. грн. надійде в перших числах липня). 6818 фізичних осіб-підприємців отримують кошти в розмірі прожиткового мінімуму для 9603 дітей відповідного віку.

Технічні засоби реабілітації

27,7 млн грн. скеровано на підприємства, що виготовляються технічні засоби реабілітації для осіб з інвалідністю, відтак за 6 місяців забезпечено такими засобами 2732 осіб

Виплата до «5 травня» – 91,8 млн. грн, 75773 осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників війни тощо отримали від 570 до 4120 грн.

Адресна допомога для ВПО для покриття витрат на проживання, в т.ч. на оплату ЖКП.

Щомісячну виплату отримують майже 2,1 тисячі сімей, впродовж 2020 року виплачено 18,9 млн.грн.

Соціальні стипендії

22,5 млн. профінансовано 3054 студентам та курсантам, які мають право на отримання соціальних стипендій.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.