Головна / Про економіку / Представників громад Львівщини ознайомили із механізмами Програми енергозбереження

Представників громад Львівщини ознайомили із механізмами Програми енергозбереження

18 лютого, в межах Проєкту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) відбувся семінар «Бухгалтерський облік в ОСББ». У заході взяли участь бухгалтери ОСББ з понад 10 населених пунктів області.

Повідомляють у Львівській ОДА.

Привітав учасників заходу начальник управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Андрій Якубовський. Як він зазначив, управлінням ведеться постійна робота з ОСББ області щодо популяризації механізмів Програми енергозбереження.

Зокрема, було відзначено, що з метою здешевлення впровадження енергоощадних заходів внесено зміни в Програму енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки. Відповідно до неї  передбачено відшкодування відсоткової ставки за кредитами, отриманими на енергозбереження у розмірі облікової ставки НБУ упродовж перших 12 місяців користування кредитом, за умови участі ОСББ у «Програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності».

Окрім цього, в межах семінару учасників ознайомили з питаннями формування кошторисної та ведення звітної фінансової документації.

Представників громад області ознайомили із механізмами Програми енергозбереження

Представників громад області ознайомили із механізмами Програми енергозбереження

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fourteen − 13 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!