Про економіку

Представники Європейського інвестиційного банку презентують у Львові нові проєкти на наступні роки

Сьогодні у львівській Ратуші представника Європейського інвестиційного банку презентують міським урядовцям нові проєкти на наступні роки, на реалізацію яких ЄІБ готовий виділити кошти. Мер Львова Андрій Садовий подякував гостям за плідну співпрацю та заохотив присутніх на зустрічі користати можливістю залучати інвестиції від ЄІБ, позаяк на сьогодні дешевших кредитів не існує.

Про це повідомила пресслужба ЛМР

«Для мене сьогодні велика честь вітати у Ратуші наших колег з Європейського інвестиційного банку. Це наші хороші партнери. Бажаю усім багато здоров’я і мудрості. Користайте кожною можливістю, щоб залучати інвестиції. А дешевших грошей, ніж ті, які пропонує Європейський інвестиційний банк, на сьогоднішній день не існує», – наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Зі свого боку Іштван Хайнцінгер, старший економіст сектору відділу регіональних транспортних програм департаменту мобільності, директорат проектів ЄІБ, подякував за гостинність, відкритість до співпраці і наголосив, що наступного року Європейський інвестиційний банк має намір виділити 400 млн євро для європейських країн на реалізацію інфраструктурних проектів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.