Головна / Про економіку / Переваги реєстрації компанії на офшорах

Переваги реєстрації компанії на офшорах

Офшорною можна назвати компанію, яка не веде комерційної діяльності в країні, в якій вона зареєстрована, а власник її переважно не є резидентом такої країни. З досвіду fbs-offshore можна стверджувати, що такі фірми ще довго будуть користуватися попитом.

Офшори по своїй суті є не стільки юридичним терміном, як економіко-географічним. В перекладі з англійської «offshore» на українську мову цей термін означає «зарубіжний» чи «заморський». Суть його полягає в тому, що законодавство іноземної країни пропонує зареєстрованій компанії нульову (або частково знижену) ставку оподаткування разом з іншими привабливими умовами.

Переваги офшорів

  • суттєве зменшення податкового навантаження на бізнес;
  • захисти комерційної інформації;
  • повна або часткова відсутність подачі фінансової звітності та ведення бухгалтерії;
  • захищеність компанії від рейдерських ризиків;
  • полегшення процесів інвестування та можливість отримання кредитів в міжнародному банку;
  • відсутність податкових та аудиторських перевірок.

За кількістю необхідних витрат і щорічної звітності офшорні країни умовно розділяються на три типи:

  1. Класичні офшори, в яких не вимагається ні аудиту, ні податків чи будь-якої бухгалтерської звітності. Існує лише щорічний фіксований збір (в середньому 300-500 доларів США) на продовження ліцензії. (Панама, Сейшельські, Багамські та Британські Віргінські острови);З низьким рівнем оподаткування. В цих країнах існує певний рівень сплачування податків, хоча і невеликих. Іноді вимагається окрема фінансова звітність. (Нова Зеландія, Велика Британія, Кіпр, Гонконг, Вайомінг – США, Сингапур); З високим рівнем оподаткування. В країнах такого типу є певне податкове навантаження, однак головним чинником для компанії слугує престиж і вагома репутація на світовому ринку. (Данія, Швейцарія, Голандія, Австрія, Нідерланди).

Реєстрація і управління офшорною компанію може здійснюватися найнятим номінальним директором, що діє за довіреністю від імені власника. Проте, керівництво банківськими рахунками бажано проводити самим власником. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті, офшор завжди супроводжується багатьма нюансами.

Позитивним аспектом офшорної діяльності є також те, що власники офшорів, як і офшорних рахунків, можуть отримувати у спрощеній процедурі посвідки на проживання і навіть другий паспорт.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

17 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!