Про економіку

Приймальні відділення опорних лікарень області мають бути завершені до середини грудня

Цільова субвенція на реконструкцію приймальних відділень опорних лікарень області є неперехідною, і освоїти її необхідно до кінця року. В іншому випадку замовникам робіт доведеться вишуковувати кошти на їх завершення у відповідних бюджетах ОТГ.

На цьому сьогодні наголосив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко під час наради із головними лікарями, представниками підрядників та замовниками робіт.

Із 72 мільйонів гривень, що передбачені на дев’ять приймальних відділень, понад 50 мільйонів гривень іще треба ефективно використати.

«Держава дає цільову субвенцію, і наше спільне завдання забезпечити її раціональне використання. Ті території, які задекларували співфінансування, мають в найкоротші терміни скерувати кошти із місцевих бюджетів. Різниця між виконаними роботами і наданим авансом дозволяє подати заявку на фінансування, тому закликаю усіх активніше включитись у процес, адже наступного року цих коштів може забракнути», – акцентував заступник.

Хід робіт на кожному об’єкті промоніторить робоча група, аби розуміти, де саме є відставання. Заступник голови закликав підрядників, щодва тижні давати акти виконаних робіт та заявку на фінансування.

Зазначимо, що ремонт приймального відділення передбачений в межах програми «Велике будівництво» та покликаний покращити якість надання медичних послуг мешканцям району.

Довідково

В межах Програми «Велике будівництво» передбачена реалізація проектів з покращення матеріально-технічної бази та ремонтів дев’яти опорних закладів охорони здоров’я області. Загалом на Львівщину згідно із розподілом на усі роботи по дев’ятьох приймальних відділеннях виділено 72 млн грн. Після усіх робіт Міністерство охорони здоров’я закупить необхідне медичне обладнання.

Прес-служба ОДА

«Приймальні відділення мають бути завершені до середини грудня», - Іван Собко

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.