Головна / Про економіку / Про новації у застосуванні реєстраторів розрахункових операцій йшлося за круглим столом

Про новації у застосуванні реєстраторів розрахункових операцій йшлося за круглим столом

Про новації у застосуванні реєстраторів розрахункових операцій йшлося на зустрічі фахівців Cокальської ДПІ з представниками бізнесу . Адже саме ця тема наразі хвилює як підприємців, так і пересічних громадян.

Серед найбільш гострих питань такі: що означає сам термін ,,програмне РРО”, про можливість встановити РРО на наявні у підприємця гаджети та отримання безкоштовного програмного забезпечення, на яких суб’єктів господарювання будуть поширюватися нові правила застосування реєстраторів розрахункових операцій, як вплинуть нові правила на покупців тощо.

Так працівники Cокальської ДПІ повідомили, що з 1 січня 2020 року запроваджено безкоштовне  повнофункціональне рішення від ДПС в тестовому режимі (для отримання пропозицій та покращення функціоналу).

З  1 квітня платники зможуть використовувати програмне РРО.  Встановити цей програмний РРО можна буде на будь-який гаджет й тим самим зекономити на придбанні традиційних касових апаратів та їх обслуговуванні. При цьому, впроваджуватись нові правила використання РРО будуть поступово протягом всього 2020 року.

Також присутнім роз’яснили, що дія нових законів не поширюється на мікробізнес. Нові правила застосування РРО не зачіпають підприємців на спрощеній системі оподаткування І групи та фізичних осіб, які продають на ринку вживані речі, та продукти підсобного господарства.

Наприкінці заходу податківці запевнили, що підприємцям та громадянам не варто хвилюватись, адже є час уважно ознайомитись з усіма новаціями у сфері застосування програмного РРО. А податківці будуть і надалі роз’яснювати нові аспекти їх використання.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 + 7 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!