Про економіку

Програма EGAP оголошує Конкурс на вибір експертів-тренерів для навчання цифрових амбасадорів

Дедлайн подачі заявок 5 липня.

Управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА запрошує стати частиною ініціативи з підвищення цифрової грамотності серед громадян.

Програма EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва, та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, оголошує конкурс на вибір експертів-тренерів для навчання цифрових амбасадорів.

Метою конкурсу є підготовка представників пілотних громад Програми EGAP до проведення регулярних групових навчань людей похилого віку щодо цифрової грамотності, кібергігієни та отримання публічних послуг онлайн.

Навчання триватиме з 31 липня по 4 серпня у офлайн форматі, а його проведення передбачається на території Львівської області.

Вимоги до кандидатів:

1.Досвід успішного проведення тренінгів за зазначеними вище темами;
2.Досвід взаємодії з людьми літнього віку;
3.Для тренінгу 2 – досвід створення навчальних планів та презентацій, високий рівень розуміння переліку публічних послуг, які доступні онлайн.

Успішні кандидати, які будуть обрані в рамках конкурсу, також матимуть можливість прийняти участь у навчальних проєктах Програми EGAP.

Програма EGAP шукає двох експертів-тренерів для проведення наступних тренінгів:

  • Тренінг «Навички навчання дорослих та психологія взаємодії з людьми похилого віку». Тривалість тренінгу становитиме до 16 годин (до 2 робочих днів).
  • Тренінг «Базові цифрові навички для людей похилого віку». Окрім проведення навчання, експертам-тренерам потрібно буде створити навчальний план та готові презентації для подальшого використання амбасадорами.

«Усвідомлюючи значимість цифрових навичок у сучасному світі, ми впевнені, що цифрова грамотність є необхідною для кожної особи. Вона відкриває двері до нових можливостей, полегшує отримання публічних послуг та забезпечує активну участь у цифровому суспільстві. Даний конкурс допоможе підвищити рівень цифрової грамотності та забезпечити нашим громадянам необхідні навички для сучасного життя. Тож доєднуйтесь до нас, разом ми зможемо зробити значний крок у напрямку створення цифрових можливостей для всіх!», – зазначили в управлінні.

Більше деталей про конкурс

 

Голос Сокальщини на GoogleNews