Про економіку

Бюджет Сокальського району за перше півріччя 2019 року перевиконано

4 липня відбулася нарада – семінар з головами та секретарями місцевих рад Сокальського району. В її ході розглядалися наступні питання: про виконання місцевих бюджетів за результатами 6 місяців 2019 року; про стан реалізації мікропроектів; про ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ в населених пунктах району; про проведення заходів щодо боротьби з борщівником Сосновського; про основні вимоги пожежної безпеки під час літнього пожежонебезпечного періоду та забезпечення пожежної безпеки під час жнивної компанії.

У вступному слові голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко наголосив на необхідності наповнення місцевих бюджетів до визначених планових показників, продовження робіт по благоустрою населених пунктів та узбічь доріг, сприяння роботі дільничних комісій.

Начальник фінансового управління РДА Галина Леонова проінформувала про те, що за перше півріччя 2019 року районний бюджет виконано на 101%, а бюджет району – на 102,3%. Не забезпечили виконання планових показників шести місяців Ванівська, Карівська, Межирічанська та Мурованська сільські ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.