Про економіку

Розпочато ремонт дороги Садковичі – Чернихів вартістю 52 мільйони гривень

Розпочато роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на автомобільній дорозі С141402 Садковичі — Чернихів

Роботи виконуються на ділянці км 0+000 – км 10+100 між с Садковичі та с. Бірчиці. В межах ремонтних робіт заплановано відремонтувати ділянку протяжністю близько 10,1 км.

Про це повідомив Микола Одиноцький з Служби автомобільних доріг у Львівській області.

“Відремонтуємо 10 кілометрів, вартість робіт – 52 мільйони гривень. Підрядники запевнили, що до кінця червня усі роботи завершать і відкриють дорогу для проїзду. На сьогодні розпушили старе покриття та влаштовують основу щебенево-піщаної суміші”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Роботи виконуються підрядною організацією ТзОВ “ШЛЯХОВИК-Т” за рахунок коштів державного дорожнього фонду.

За словами заступника голови Львівської ОДА Юрія Бучка, до кінця червня усі роботи мають завершити :

«Підрядники запевнили, що роботи завершать до кінця червня і відкриють дорогу для проїзду. На сьогодні, розпушили старе покриття та влаштовують основу щебенево-піщаної суміші», – каже Юрій Бучко.

Дорога, яку зараз ремонтують, сполучає дві державні магістралі Львів – Самбір – Ужгород та Мостиська – Самбір – Борислав. Вона пролягає через 10 населених пунктів і дозволить водіям без в’їзду в Самбір рухатись в сторону Рудок та інші населені пункти. Її ремонт практично на годину зменшить час в дорозі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.