Про економіку

Розпочинається реконструкція ділянки дороги між Жовквою та Кам’янкою-Бузькою – вартість робіт понад 975 мільйонів гривень

У рамках Національної програми “Велике будівництво” служба автомобільних доріг у Львівській області розпочинає реконструкцію ще однієї ділянки дороги Т-14-25 між Жовквою та Кам’янкою-Бузькою

Служба автомобільних доріг у Львівській області отримала дозвіл ДАБІ на проведення робіт з реконструкції автомобільної дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка на ділянці Жовква – Кам’янка-Бузька, км 97+863 – км 123+370.

“Автомобільна дорога Т-14-25 стане великим транзитним кільцем навколо Львова. Для цього ми поступово її відновлюємо в рамках реконструкції та капітального ремонту. Ділянка Жовква – Кам’янка-Бузька має важливе соціальне значення для Львівщини, адже вона поєднує між собою не лише два райони: Жовківський та Кам’янка-Бузький, а й дві траси – це М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Н-17 Львів – Радехів – Луцьк. Відремонтована ділянка стане економічно вигідною для багатьох водіїв та дозволить значно зменшити час перебування в дорозі.” – зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

На ділянці дороги, довжиною 25,5 км, яка зараз відповідає параметрам ІV категорії, розширимо проїзну частину до 8 метрів, влаштуємо конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім укріпленням основи, відремонтуємо штучні споруди, зокрема, мостовий перехід через річку Желдець, в межах населених пунктів влаштуємо тротуари, зовнішнє освітлення та дощову каналізацію.

Крім цього, забезпечимо заходи з безпеки дорожнього руху.

Реконструйована ділянка відповідатиме параметрам ІІІ категорії.

До ремонтно-будівельних робіт на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області підрядна організація Onur Group Ukraine приступить вже цього місяця.

Вартість робіт – 975,9 млн грн.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.