Про економіку

Розвиток туризму в Карпатському регіоні обговорили на конференції

16 грудня, розпочалася конференція з питань розвитку сталого туризму в Карпатському регіоні, яка проходить у Закарпатській області. 

Захід проводиться з метою обговорення проблемних питань, активізації залучення інвестицій у розвиток туризму в українських Карпатах та напрацювання спільних проєктів.

Участь у конференції взяла начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталя Табака.

«Дуже приємно, що заключний туристичний захід присвячений тематиці сталого розвитку Карпат, враховуючи, що тема Карпат цьогоріч отримала Державну програму розвитку регіону Українських Карпат на 2020-2022 роки. У карпатських областях є спільні проблеми та спільні завдання. Одним із ключових завдань є  напрацювання механізму статистики та проведення аналітики, що надасть можливість ефективно управляти галуззю», – зазначила Наталя Табака.

Начальник управління поділилась досвідом Львівщини зі здійснення промоції туристичних продуктів, реалізації проектів розвитку туристичної інфраструктури та висловила пропозицію щодо спільного просування туристичного напрямку Карпат на провідних професійних туристичних майданчиках.

У межах конференції обговорили питання еногастрономічного туризму і географічного значення для харчових продуктів та предметів промислового значення.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.