Про економіку

Ще 12 релокованих підприємств отримали підтримку з обласного бюджету

Відбулось засідання експертної комісії в межах реалізації Програми підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану.

Комісія розглянула заявки на надання безповоротної фінансової допомоги підприємствам, що здійснили переміщення та реєстрацію на територію Львівської області.

За результатами засідання 12-и релокованим суб’єктам підприємництва надали безповоротну фінансову допомогу для підтримки організації фінансово-господарської діяльності (крім заробітної плати і капітальних видатків).

Нагадаємо, що метою Програми є забезпечення підтримки бізнесу в умовах воєнного стану, зокрема створення необхідних умов для розміщення та роботи переміщеного у Львівську область бізнесу з інших регіонів України, підтримка експортно-орієнтованих підприємств, підтримка підприємств що виробляють соціально значущі товари та товари військового призначення.

Департамент економічної політики Львівської ОВА надає безповоротну фінансову допомогу суб’єктам підприємницької діяльності, які відповідають вимогам Програми у сумі 100 тис грн, якщо підприємство здійснило переміщення виробничих потужностей та реєстрацію на території Львівської області і додатково 100 тис грн, якщо переміщене підприємство створило не менше 20 нових робочих місць під час воєнного стану на момент подачі заявки.

Загалом цьогоріч Програмою підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану скористалися 243 підприємців.

Голос Сокальщини на GoogleNews