Про економіку

Ще 13 аграріїв за рішенням комісії отримають фінансову підтримку в межах обласної програми

Заходи підтримки: відшкодування відсотків за договорами фінансового лізингу, пільгові кредити на зворотній основі для забезпечення проведення комплексу польових робіт та придбання основних засобів, бюджетна субсидія на одиницю оброблювальних угідь у сфері органічного виробництва.

Сьогодні, 2 листопада, у Львівській ОВА провели шосте чергове засідання комісії з визначення одержувачів фінансової підтримки в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки.

Засідання відбулось під головуванням заступників начальника Львівської ОВА Юрія Бучка та голови Львівської облради Юрія Холода.

В межах засідання прийняли рішення про надання фінансової підтримки 13 суб’єктам підприємництва на загальну суму 2,8 млн грн.

Загалом члени комісії розглянули 17 заявок сільськогосподарських виробників та визначили одержувачів фінансової підтримки за наступними  заходами:

– відшкодування відсотків за договорами фінансового лізингу отримають 5 суб’єктів підприємництва в сумі 762,7 тис грн;

– пільгові кредити на зворотній основі отримають 3 суб’єкти підприємництва в сумі 1,5 млн грн для забезпечення проведення комплексу польових робіт у 2023 році та придбання основних засобів;

– бюджетну субсидію на одиницю оброблювальних угідь у сфері органічного виробництва отримають 5 суб’єктів підприємництва в сумі 582,5 тис грн.

Загалом з початку року підтримку отримали 167 аграріїв Львівщини на суму 45,7 млн грн, що складає 95,4% до виділених коштів, з них профінансували 42,8 млн грн, що складає 89,2%.

Зазначимо, що фінансова підтримка на поворотній основі уже працює у зворотному напрямі. Так, станом на 1 жовтня 2022 року повернули до бюджету розвитку 7,1 млн грн. раніше наданих кредитів.

Голос Сокальщини на GoogleNews