Про економіку

Сім громад Львівщини отримають супровід облдержадміністрації в процесі розроблення стратегій

30 липня під головуванням першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Андрія Годика відбулася   конференція на тему: «Перший крок до розробки Стратегії розвитку територіальної громади»

Серед учасників – представники Белзької, Сколівської, Стрийської, Рава-Руської міських, Красненської, Добротвірської селищних та Добросинсько-Магерівської сільської територіальних громад.

Основним питанням порядку денного стало обговорення основних завдань, пов’язаних з аналітичним етапом розроблення місцевих стратегій розвитку на період 2021-2027 років.

«На цьому етапі діяльність повністю базується на самостійній роботі робочої групи зі стратегічного планування та активній участі громадян, що у свою чергу сприяє формуванню у членів громади відчуття причетності до усіх процесів, які відбуваються. Як наслідок, власноруч вироблена стратегія місцевого розвитку стане головною рушійною силою розвитку територіальної громади, сприятиме згуртуванню та надасть нові фінансові можливості», – зазначив Андрій Годик.

Додамо, що для отримання супроводу громади подали пакет документів: рішення сільської, селищної, міської ради про початок розробки стратегії, рішення про затвердження складу робочої групи, затверджений графік проведення робочих груп та інших тематичних заходів з розробки Стратегії громади.

А також, з метою координації процесу налагодження ефективного стратегічного планування у територіальних громадах області, 15-17 червня департаментом економічної політики проведено тематичні семінари, у яких взяли участь представники 67 територіальних громад Львівської області та експерти зі стратегічного планування від ІРД ім. М.І.Долішнього, ГО «Європейський Діалог», ГО «Інститут Регіонального Розвитку».

Сім громад Львівщини отримають супровід облдержадміністрації в процесі розроблення стратегій

Голос Сокальщини на GoogleNews