Про економіку

Складено рейтинг фінансової діяльності громад Львівщини за підсумками першого кварталу року

Для кращого розуміння фінансового становища громад, можливостей  ефективного функціонування та перспектив їх розвитку департаментом фінансів Львівської ОДА проведено оцінювання та сформовано рейтинг громад за окремими фінансовими показниками за підсумками першого кварталу роботи.

До уваги бралися такі показники як податки та платежі, загальні видатки, видатки на утримання апарату управління, видатки розвитку загалом  і з розрахунку на одного мешканця, а також рівень дотаційності бюджетів, частка видатків заробітної плати у загальному обсязі видатків та відношення дефіциту до місячного фонду оплати праці.

На першому місці за основними  показниками – Червоноградська міська територіальна громада, на другому – Львівська міська, на третьому –  Славська селищна територіальні громади.

«Слід зауважити, що цей рейтинг є початковим або відправною точкою для проведення подальшого ґрунтовнішого фінансового аналізу, адже окремі показники більш об’єктивно відображають ситуацію лише після закінчення бюджетного року. Також до перелічених рейтингових показників впродовж року додаватимемо ще деякі (залучені ресурси з інших джерел, у тому числі з державного бюджету, міжнародних організацій, збільшення власних надходжень бюджетних установ тощо)», – зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

Детальніше про спроможність кожної громади можна ознайомитись на сторінці департаменту фінансів за посиланням
– https://loda.gov.ua/upload/users_files/20/upload/ReytYng%20za%201%20kvartal%202021%20na%20sayt.xls 

Голос Сокальщини на GoogleNews