Про економіку

Сокальщина отримає від Польщі майже 24млн. євро на ремонт дороги Червоноград – Рава-Руська

Стали відомі результати розподілу коштів на розвиток прикордонної інфраструктури, які виділяє Польща Україні у вигляді кредиту. Мова йде про 100 млн. Євро.

Значним для Сокальщини є виділення 23 млн. 709 тисяч Євро на ремонт дороги Червоноград-Рава Руська. Про це повідомив депутат Львівської обласної ради Сергій Касян. Цю інформацію йому озвучив директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації Роман Кокотайло.

На роботи з ремонту даної дороги оголошений міжнародний тендер. Нагадаємо, за вимогою польської сторони, 60% робіт будуть виконуватись підрядником з Польщі, решту – нашими українськими фірмами.

Ремонт або ж фактично відновлення дороги Червоноград – Рава Руська має велике значення для регіону, оскільки з’явиться реально якісне сполучення із на цей час депресивних віддалених від райцентру містами Белз і Угнів, цей шлях дасть змогу фактично з’єднати два міжнародних пункти пропуску – в Рава Руській і Угринові. Нагадаємо, що є перспектива також побудови нового пункту пропуску – поблизу Белза.

Як зазначив депутат Львіської облради Сергій Касян, значна заслуга у виділенні коштів на дорогу в Сокальському районі посла України в Республіці Польща, нашого земляка Андрія Дещиці.

За курсом Нацбанку на 02.06.2017 – 29,47 грн за Євро – на ремонт дороги передбачається сума в 698 704 230 грн.

https://www.facebook.com/

Голос Сокальщини на GoogleNews