Головна / Про економіку / Сокальська філія КС “Вигода” міцна фінансами та українським духом

Сокальська філія КС “Вигода” міцна фінансами та українським духом

Вже традиційно у Сокальській філії кредитної спілки «Вигода» відбулися збори, на яких кредитний інспектор Жанна Журавінська звітувала перед членами кредитівки. Вона, зокрема, сказала:

– Сокальська філія кредитної спілки «Вигода» працює вже майже чотири роки. Ми розвиваємось і рухаємося вперед. У 2011 році членами кредитної спілки стало 98 осіб. В основному – це жителі Сокаля, Сокальського району, Червонограда. Нині Сокальська філія кредитної спілки «Вигода» налічує 470 членів з 65 населених пунктів району. Протягом 2011 року видали 160 кредитів на суму 2 млн. 700 тис. грн. Сума найбільшого кредиту становила 144 тис. грн., найменшого – 200 грн. Середній кредит в нас найбільший по кредитній спілці – 16 тис. 700 грн. Найбільшим попитом користуються споживчі кредити, а за сумою – підприємницькі – 36 відсотків, споживчих – 33%, фермерських – 11%, енергозбереження – 8%, придбання житла та автомобіля – по 6%. Мешканці Сокальщини досить активно користуються кредитами на енергозбереження, адже частину відсотків по цих кредитах відшкодовує Львівська обласна рада.
Депозитів торік залучено на 140 тис. грн. Депозитний портфель в кінці року становив 81 тис. грн.
Щодо життя в громаді, то Сокальська філія кредитної спілки «Вигода» тісно співпрацює з районним часописом «Голос знад Бугу», ТРК «Сокаль». Бере участь у відзначенні державних, національних, місцевих свят та визначних подій. До Дня Сокаля разом з нашими партнерами – редакцією газети «Голос з-над Бугу», міською радою та ТзОВ «Бестлінк» проводимо вже традиційний конкурс літературних творів, а також світлин, присвячених рідному місту.

Кредитна спілка з нагоди дня уродин щорічно організовує прощу у Зарваницю, торік у ній взяли участь 45 прочан зі Сокаля, поїздка вдалася завдяки підтримці місцевого духовенства, за що особлива подяка настоятелю храму св. ап. Петра і Павла, митрофорному протоієрею отцю Ярославу Кащуку, котрий допомагав в її організації.

Дякую всім, хто весь час був з нами, а зокрема новим членам, які повірили нам і приєдналися до великої родини. Сподіваюсь, що і наступний рік буде успішним фінансово і плідним на добрі справи задля громади.

Як одну з успішних філій, як у фінансовому плані, так і щодо участі в громадських проектах Сокальщини оцінила Сокальську філію Марія Сюма, голова правління кредитної спілки «Вигода»:

– Сокальська філія кредитної спілки «Вигода» дуже успішна, яка допомагає розвивати кредитну спілку загалом. Наша кредитна спілка завершила свій двадцятий рік роботи. Таких фінансових установ, які так успішно працюють впродовж тривалого періоду, практично немає. Ми – перша кредитна спілка, створена за роки незалежності в Україні і сьогодні залишаємося однією з найпотужніших, з найкращими показниками. Рухаємося вперед і тішимось, що не втратили довіри в сокальчан, а навпаки, вона зростає. Бо наша кредитна спілка – не лише потужна фінансова установа, а ще організація, яка об`єднує навколо себе однодумців, вірних українським ідеалам та ідеям.

Оксана ПРОЦЬ.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

ten − 3 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!