Про економіку

Стартували роботи із реконструкції шляхопроводу на Західному обході Львова

Велике будівництво сприяє розширенню найбільш завантаженої дороги Львівщини – Західний обхід міста Львова. В рамках цього ми розпочали роботи із реконструкції шляхопроводу через залізницю між населеними пунктами Рудно та Зимна Вода на км 4+014.

«Закоркованість кільцевої дороги міста Львова – це проблема не лише місцевих, а й гостей Львівщини. У «час пік» на цій дорозі в заторах можна простояти чимало часу. А це, у свою чергу, сприяє зниженню безпеки дорожнього руху, відпрацьовані гази автотранспорту суттєво впливають на екологію регіону, а про комфорт взагалі не варто говорити. Відповідно, ми прийняли рішення розпочати роботи для розширення цього маршруту. Відтак, вже зараз спостерігаємо активні ремонтно-будівельні роботи на шляхопроводі через залізницю на 4 км дороги Західний обхід міста Львова» – зазначає Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Шляхопровід перебуває в п’ятому експлуатаційному стані. Для безпечного користування ним ми попередньо провели роботи для підсилення балок. Такі заходи дозволять зберегти нам споруду у працездатному стані на час проведення робіт із реконструкції.

Що вже зробили?

  • влаштували під’їзні дороги з обох сторін;
  • збудували будівельний майданчик.

Що робимо?

  • проводимо земляні роботи;
  • розпочали роботи із влаштування буронабивних паль;
  • переносимо комунікації газопроводу та ліній електропередачі.

Новозбудований шляхопровід відповідатиме параметрам І-Б категорії дороги і матиме по дві смуги руху в обидва напрямки. Крім цього, будуть влаштовані тротуари з обох сторін, зовнішнє освітлення та заходи з безпеки дорожнього руху.

На об’єкті працює підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

 Стартували роботи із реконструкції шляхопроводу на Західному обході Львова

 Стартували роботи із реконструкції шляхопроводу на Західному обході Львова

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.