Про економіку

Третину земельних ділянок вже викуплено для будівництва північної ділянки об’їзної автомобільної дороги Львова

28 січня відбулася онлайн-зустріч з питань реалізації проєкту «Будівництво північної ділянки об’їзної автомобільної дороги м. Львів».

Представники Укравтодору, Служби автомобільних доріг у Львівській області, Європейського банку реконструкцій та розвитку, проектної організації та консультанти обговорили важливі питання щодо будівництва об’їзної дороги міста Львова з північної сторони. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Львівській області.

У ході зустрічі були обговорені питання щодо оцінки впливу на довкілля, викупу земельних ділянок та аудиту з безпеки дорожнього руху.

Керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза зазначив: «Будівництво північного обходу міста Львова є вкрай необхідним для Львівщини. На сьогоднішній день ми маємо складну ситуацію на західному та південному обході Львова через велику інтенсивність руху – близько 30 тисяч автомобілів щодоби. Крім цього, фактично всі головні магістралі Львівщини ведуть до центру області, тобто до міста Львова. У час пік існуюча об’їзна міста часто закоркована транспортними засобами, що значно впливає на швидкість та безпеку руху. Новозбудована ділянка не тільки розвантажить об’їзну Львова, а й вуличну мережу міста. Крім цього, це дозволить значно покращити екологічну ситуацію у місті, оскільки зменшиться загазованість через зниження транзитного руху. Варто зазначити, що минулого року ми проводили громадські слухання з представниками усіх громад, через населені пункти яких будуватимемо магістраль. Для громадськості це чудовий та вкрай необхідний проєкт».

Зазначимо, наразі триває процес викупу земельних ділянок. На сьогодні вже маємо третину підписаних договорів на відчуження земель для суспільних потреб. Також розроблена тендерна документація відповідно до правил та політики міжнародних фінансових організацій і передана в Укравтодор. Міжнародний тендер на будівельні роботи буде оголошено у 2021 році структурним підрозділом Укравтодору ДП «Укрдорінвест».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.