Про економіку

Триває виплата заробітної плати гірникам ДП “Львіввугілля”

15-16 березня на рахунок ДП «Львіввугілля» поступили кошти з держбюджету за програмою «Реструктуризація вугільної галузі»

Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

Майже у цей же час поступили кошти і від реалізації вугільної продукції, відвантаженої раніше на ПАТ «Центренерго» та ДТЕК «Добротвірська ТЕС».

Весь отриманий фінансовий ресурс скерували на виплату заробітної плати та інших виплат (лікарняні, мобілізаційні тощо) працівникам ДП «Львіввугілля».

Так, станом на 16 березня шахтарям області вже виплатили понад 30% заробітної  плати за лютий 2021 року.

Заборгованість із заробітної плати за січень планують погасити найближчим часом за рахунок бюджетних коштів за програмою «Реструктуризація вугільної галузі».

Нагадаємо, минулого тижня, в.о. Міністра енергетики України Юрій Вітренко підписав наказ від 9 березня 2021 року № 11 «Про заходи з підготовки до ліквідації ПрАТ «Шахти «Надія».

Керівництву підприємства доручено розробити та надати на затвердження до Міністерства енергетики України проєкт ліквідації шахти з висновками державної експертизи до 01.03.2022р.

Наказом також передбачено погашення поточної заборгованості з виплати працівникам заробітної плати та інших соціальних виплат з відшкодування шкоди, заподіяної здоров’ю під час виконання  ними трудових обов’язків у період підготовки товариства до ліквідації.

Фінансування всіх робіт буде здійснюватися з бюджетної програми «Заходи з ліквідації неперспективних вугледобувних підприємств».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.