Про економіку

Триває нанесення тимчасової розмітки на автошляху Мостиська – Самбір – Борислав

Наприкінці серпня поточного року ми розпочали роботи для відновлення автомобільної дороги Т-14-15 Мостиська – Самбір – Борислав на 33 – кілометровому відрізку Мостиська – Самбір. Станом на сьогодні маємо майже 20 км дороги з нижнім шаром асфальтобетонного дорожнього покриття з попередньо укріпленою основою. Тобто, належний рух транспорту забезпечений на ділянці Крисовичі – Воля-Баранецька.

Для убезпечення безпечного руху автомобілів на заасфальтованій ділянці ми розпочали роботи із нанесення тимчасової дорожньої розмітки. Вона дозволить регламентувати порядок руху транспортних засобів і тим самим уникнути можливість створення аварійно-небезпечних ситуацій. Слугуватиме така розмітка до завершення ремонту дороги.

«Минулого року ми завершили ремонт дороги Мостиська – Самбір – Борислав між Самбором та Бориславом. Тепер маємо 30 км дороги з гарним та якісним дорожнім покриттям. В рамках програми Президента «Велике будівництво» зараз ремонтом охоплена інша частина цього автошляху, завдяки чому з’єднаємо прикордонне містечко Мостиська із туристичним регіоном Львівщини», – зазначає керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

У ході ремонту цієї дороги ми повністю замінимо дорожній одяг, в межах населених пунктів влаштуємо тротуари та зупинки громадського транспорту, а також проведемо заходи з безпеки дорожнього руху.

Ремонтні роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

 Наносимо тимчасову розмітку на автошляху Мостиська – Самбір – Борислав

 Наносимо тимчасову розмітку на автошляху Мостиська – Самбір – Борислав

 Наносимо тимчасову розмітку на автошляху Мостиська – Самбір – Борислав

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews