Про економіку

Триває ремонт дороги Червоноград – Рава-Руська

Автомобільна дорога Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська має важливе стратегічне значення для Львівщини.

Вона з’єднує між собою міжнародні пункти пропуску «Угринів – Долгобичув» та «Рава-Руська – Гребенне». Капітальний ремонт автошляху допоможе розвантажити альтернативну дорогу М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська.

Крім того, ми зможемо забезпечити найкоротший шлях від КПП «Рава-Руська – Гребенне» у напрямку Волинської області, – пр оце наголосили у Службі автомобільних доріг Львівської області.

«У лютому ми відновили роботи з капітального ремонту на об’єкті «польського кредиту». Наразі проводимо роботи з влаштування дорожнього покриття, облаштування тротуарів, узбіч та з’їздів. Крім того, проводимо ремонт на останніх двох мостових переходах. Кілька дорожніх бригад одночасно працюють на об’єкті. Цього року плануємо завершити ремонтно-будівельні роботи в повному обсязі на автошляху від Червонограда до Рави-Руської, довжиною 53 км», – зазначає керівник Львівської Служби відновлення Олег Береза.

Ремонт автошляху відбувається за допомоги міжнародного проєкту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до українсько-польського кордону». Дорога Червоноград – Рава-Руська – це останній об’єкт, який ми капітально відновлюємо відповідно до цього проєкту. Нагадаємо, раніше ми провели капітальний ремонт трьох прикордонних автошляхів:

▪️ Т-14-20 Яворів – Грушів;
▪️ Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий на ділянці Нижанковичі – Самбір;
▪️ Т-14-01 КПП «Смільниця» – Старий Самбір на ділянці Хирів – Буньковичі.

Голос Сокальщини на GoogleNews