Про економіку

Цьогоріч туристичний збір у Львівській області становив рекордні понад 46 млн гривень

Крім того, Львівщина лідирує в Україні за податковими надходженнями від туризму. Торік від області надійшло понад 345 млн гривень.

Про це зазначив очільник Львівщини Максим Козицький. Ключовий наш пріоритет – розвиток доступності туристичних обʼєктів.

«Дякую Першій Леді Олена Зеленська, яка тримає це питання на особистому контролі і виводить його на новий рівень. Разом з командою працюємо над тим, щоб люди, які пересуваються на колісних кріслах, а також з порушеннями слуху та зору, мали доступ до всіх найпопулярніших туристичних обʼєктів на Львівщині», – додав він.

Другий пріоритет: зробити Львівську область привабливою для іноземних туристів та інвесторів. Для цього має відновити роботу аеропорт «Львів». Але це відбудеться лише тоді, коли небо над нашою областю закриють. Це питання, яке начальник Львівської ОВА, порушує під час кожної зустрічі зі закордонними партнерами, які можуть мати вплив на таке рішення.

«Окрема вдячність Президентці та генеральній директорці World Travel & Tourism Council Джулії Сімпсон, депутатові Європарламенту, заступнику голови Комітету транспорту і туризму Іштвану Уйгелі (Ujhelyi István dr.) та іншим іноземним експертам, які особистою присутністю продемонстрували, що українська галузь гостинності є важливою частиною європейської, та поділилися цінними порадами, які сприятимуть розвитку туризму у нашій державі. Дякую українському туристичному сектору за те, що він вірить та інвестує в Україну», – сказав Максим Козицький.

Голос Сокальщини на GoogleNews