Про економіку

Цьогоріч за кошти державної субвенції житло на Львівщині отримають понад сорок дітей-сиріт та осіб з їх числа

9 грудня під головуванням заступника голови ЛОДА Віталія Загайного відбулось засідання регіональної Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей без батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області.

В межах засідання комісія перерозподілила субвенцію, виділивши кошти на помешкання для ще двох дітей вищезазначених категорій із Львівської та Ходорівської територіальних громад.

Як розповів керівник Служби у справах дітей Володимир Лис загалом цьогоріч за кошти державної субвенції житло придбають для 41 дитини-сироти, дитини без батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області. З них: 24 помешкання для дітей/осіб віком 16-23 роки, 11 для осіб віком 23-35 років та 6 для старших 35 років.

Сума субвенції – 17 млн 807 тис 900 грн.

Цьогоріч за кошти державної субвенції житло отримають понад сорок дітей-сиріт та осіб з їх числа Цьогоріч за кошти державної субвенції житло отримають понад сорок дітей-сиріт та осіб з їх числа Цьогоріч за кошти державної субвенції житло отримають понад сорок дітей-сиріт та осіб з їх числа Цьогоріч за кошти державної субвенції житло отримають понад сорок дітей-сиріт та осіб з їх числа Цьогоріч за кошти державної субвенції житло отримають понад сорок дітей-сиріт та осіб з їх числа

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.