Про економіку

У 2021 році на Львівщині лісогосподарствами заготовлено 946,7 тисяч кубічних метрів деревини

Напрямки використання деревини

Лісогосподарськими підприємствами обласного управління  у 2021 році від усіх видів рубок заготовлено 946,7 тис. кбм деревини, що на 97,7 тис. кбм більше ніж у 2020 році.  Кон’юктура ринку дала змогу з максимальною користю для наших підприємств реалізувати необроблену деревину виключно на внутрішньому ринку України. Загальний обсяг реалізації необробленої деревини становить 779,6 тис. кбм.

Значну увагу нашими підприємствами було приділено на забезпечення населення та комунальної сфери дровами паливними. За минулий рік дров паливних було реалізовано понад 130 тис. кбм, в тому числі лише для населення – 70 тис. кбм. Учасникам бойових дій поставлено понад 2 тис. кбм дров.

Для будівництва та ремонту житла населенням, потреб комунальної сфери було реалізовано 8,1 тис. кбм лісоматеріалів круглих (ділової деревини), в т.ч. для потреб населення – 6,4 тис. кбм.

На власних виробничих потужностях – цехах переробки деревини підприємствами перероблено 158,1 тис. кбм низькосортної деревини, що становить 17 % від загального обсягу використання ліквідної деревини та на 13,5 тис. кбм менше, ніж за 2020 рік.

Для власних потреб (ремонту та опалення виробничих приміщень) лісгоспами використано за 2021 рік 12,9 тис. кбм деревини, або 1 % від загального обсягу.

Лісові господарства обласного управління забезпечують весь комплекс лісогосподарських заходів та з оптимізмом ввійшли у 2022 рік.

Відділ лісових ресурсів, машин та технологій Львівського ОУЛМГ

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.