Про економіку

У “Львівгаз збут” повідомили про те, що 30 квітня завершується дія тарифу “Твій газ Рівномірний платіж”

Побутових споживачів, які перед опалювальним сезоном перейшли на тариф “Твій газ Рівномірний платіж”, автоматично переведуть на базовий тариф “Твій газ Річний”.

Що буде далі?

Підписникам тарифу не потрібно йти до центрів обслуговування клієнтів, щоб щось переоформити. 1 травня їх автоматично переведуть на базовий тариф “Твій газ Річний”.

До середини травня фахівці ТОВ “Львівгаз збут” надішлють кожному клієнту точну інформацію про баланс особового рахунку. Якщо споживач використав більше газу, ніж у минулому опалювальному сезоні – потрібно буде оплатити різницю за ціною 7,99 грн за куб. Якщо спожито менше газу – ми повернемо кошти на особовий рахунок як переплату.

Якою буде ціна газу після закінчення дії тарифу?

Чи не найголовніше з комунальних питань, що турбує всіх наших клієнтів – якою буде ціна газу з 1 травня 2022 року? Постачальники природного газу, так само як і споживачі, з нетерпінням очікують рішення влади щодо ціни на газ. Зі свого боку, ми зробимо усе можливе, щоб ціна газу для українців у новому газовому році не змінилась.

Чи буде “Рівномірний тариф” у наступному сезоні?

“Львівгаз збут” отримує багато позитивних відгуків про “рівномірний” тариф, що надихає запропонувати його на наступний рік. Як тільки подібна пропозиція знову стане доступною, ми одразу проінформуємо своїх клієнтів.

ВАЖЛИВО! Для остаточного розрахунку дуже важливо станом на 30 квітня зафіксувати показники свого лічильника і передати їх оператору ГРМ.598503239

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.