Про економіку

У Львові розробили мапу ветеранського бізнесу

Тут вже є інформація про 19 бізнесів, заснованих ветеранами чи їх рідними. Проте мапу в міській раді постійно оновлюватимуть і додаватимуть нові підприємства.

Користуватись мапою та підтримувати ветеранські бізнеси закликав міський голова Львова Андрій Садовий.

Мапу ветеранських бізнесів створили працівники департаменту економічного розвитку Львівської міської ради з метою підтримки та промоції підприємств, заснованих ветеранами. Цей інтерактивний інструмент дозволяє легко знайти бізнеси, що належать ветеранам, отримати інформацію про їхні послуги та продукцію.

Нагадаємо: У Львові дружина загиблого захисника відкрила кав’ярню, про яку мріяла разом з чоловіком

«Міська рада активно підтримує бізнес ветеранів та їх рідних. Ми вже видали понад 80 сертифікатів ваучерної підтримки – до 300 тисяч гривень кожен – на розвиток ветеранського бізнесу. В такий спосіб ми допомагаємо ветеранам адаптуватися до мирного життя, а разом з тим зміцнюємо економіку нашої громади.

Онлайн-мапа показує, які види бізнесу розвивають наші ветерани. Тож при виборі кав’ярні, сервісу чи виробництва ви можете заглянути на нашу мапу і підтримати тих, хто виборює для нас нашу незалежність», – зазначила Інна Свистун, директорка департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

На мапі можна фільтрувати бізнеси за категоріями: агробізнес, виробництво, дозвілля, кав’ярні та ресторани, послуги і торгівля. Про кожен бізнес можна дізнатися детальніше, на мапі вказані контактні дані, місце розташування, а також є посилання на сайт чи соцмережі.

Мапу регулярно оновлюватимуть, щоб підтримати нові ветеранські ініціативи.

Ветеранів-підприємців та їх рідних запрошують заповнювати форму за посиланням, щоб ваш бізнес також розмістили на карті.

Голос Сокальщини на GoogleNews