Про економіку

У Львові ветерани та дружини захисників завершили курс бізнес-навчання

У Львівській міській раді завершилось навчання другої групи проєкту «Нові горизонти: військові у бізнесі». 22 учасники, серед яких 12 ветеранів та десятеро дружин захисників, впродовж 10 днів навчались бізнес-інструментам, необхідним для запуску та розвитку власної справи.

В учасників є ідеї розвивати власні справи у сфері послуг, ландшафтного дизайну, пошиття тактичного одягу, розробки комплектуючих для оборони, відкриття велокав’ярні, простір ментального здоров’я.

Впродовж навчання учасники та учасниці розробили свій бізнес-план, провели SWOT-аналіз, отримали навички грантрайтингу для міжнародних фондів, навчилися заповнювати бізнес-план для грантової заявки програми ЄРобота та дізналися про методи побудови маркетингової стратегії.

Також учасники проєкту відвідали одне з успішних львівських підприємств та ознайомилися з його роботою.

«Ми щиро радіємо успіхам наших учасників і бажаємо їм стрімкого росту, розвитку та масштабування власного бізнесу», – каже координаторка проєкту Юлія Войтехова.

Проєкт «Нові горизонти: військові у бізнесі» реалізовує департамент економічного розвитку Львівської міської ради спільно з Центром підтримки підприємництва міста за фінансової підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні U.S. Embassy Kyiv Ukraine.

Голос Сокальщини на GoogleNews