Про економіку

У Розвадові на Львівщині близько за 50 мільйонів євро збудують завод із виробництва газобетону

У Розвадові на Львівщині близько за 50 мільйонів євро збудують завод із виробництва газобетону, новий комплекс охопить 15 гектарів

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Об’єкт будуватимуть у дві черги. Новий комплекс з виробництва оснастять автоматизованим устаткуванням європейського виробництва. Після закінчення будівництва першої черги очікується, що потужність заводу перевищуватиме 500 тис м³ продукції на рік. Після завершення другої – збільшиться удвічі. Нове місце праці зможуть отримати майже пів тисячі людей.

Крім того, у Розвадові упродовж наступних двох років планують збудувати завод з виготовлення сухих будівельних сумішей. У нього інвестують 20 мільйонів євро, виробнича потужність ставноитиме 150 тонн/рік і створять більш як 150 нових робочих місць.

Зазначимо, що заводи будуватиме промислово-будівельна група «Ковальська». Це український виробник будівельних матеріалів та забудовник, який входить в групу Акціонерне товариство «Завод залізобетонних конструкцій імені Світлани Ковальської». Його заснували у 1956 році. Гендиректором компанії є Сергій Пилипенко, а президентом – Олександр.

Нагадаємо, що поблизу села Вербляни Золочівського району ТОВ «Флекс Енерджі» планує збудувати завод з переробки льону. Він має розташовуватися в урочищі Ясне Болото біля колишньої військової частини. Наразі завод на етапі погодження будівництва. Територія, на якій відводять земельну ділянку, розташована не в межах охоронних зон, далеко від населених пунктів, з високими поверхневими водами.317207687

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.