Про економіку

У січні 58 громад виконали планові надходження, 15 – ні

Січневі доходи бюджетів Львівщини у територіальному розрізі

Спробуємо проаналізувати стан мобілізації податків до місцевих бюджетів у січні ц.р. в розрізі наших територіальних громад. Звичайно, перший місяць року в цьому відношенні зовсім не показовий, та все ж.
Мабуть, не надто доречно зараз оцінювати виконання планових завдань саме за січень.

У Депаратменті фінансві ЛОДА хахначають, що з 73 наших громад виконали їх 58 і не виконали 15. Стосовно динаміки надходжень порівняно з січнем 2021 року: по 68 громадах вони зросли, лише по 5 – зменшились.

Більш інформативною на сьогодні є інформація про рівень виконання річного плану за загальним фондом. Адже це дозволяє оцінити, наскільки реалістичними з точку зору доходів є затверджені місцевими радами бюджети на поточний рік. Виконання річних планів на 1 лютого на рівні менше 6 % зазвичай свідчить про те, що планові обсяги завищено, а рівень понад 9 % може свідчити про їх заниження.

Отож, маємо 5 громади з рівнем виконання річного плану менше 6 %: Бібрська, Лопатинська, Белзька, Перемишлянська та Рава-Руська територіальних громадах.

Більш як на 9 % вже виконано річні планові завдання в Славській, Меденицькій, Добромильській та Підберізцівській територіальних громадах (в останньої виконання понад 28 %).65441448

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.