Про економіку

Українсько-Австрійська Асоціація хоче створити на Львівщині низку малих гідроелектростанцій

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький у межах зустрічі з президентом Українсько-Австрійської Асоціації Альфред Праус.

Про це повідомили у Львівській ОВА.

«Я вважаю, що ідея доволі життєздатна. Але інвестор повинен мати належну документацію, знайти виробника обладнання, який дозволить експлуатувати його в Україні, обґрунтувати ціну, а також укласти кредитний договір з банком. Тоді цей проєкт буде цікавим кейсом», – відзначив очільник області.
Докладніше про сфери співпраці:

Львівщина зацікавлена у торгових контактах та можливості експорту продукції на міжнародні ринки. Хочемо не лише розширити асортимент, але й вдосконалити технологічні процеси у харчовій промисловості. Прагнемо зосередитися на органічних продуктах та глибокій переробці, щоб задовольнити попит європейських споживачів на високоякісні продукти.

Маємо експертність у галузі електромашинобудування, що дозволяє нам не лише залучати увагу партнерів та інвесторів, а й конкурувати на світовому ринку. Важливо використовувати цей потенціал.

Ми також зацікавлені у будівництві нових заводів, адже це робочі місця, зарплати, сплачені податки. Це важлива інвестиція у стійкість нашої держави.

«Домовилися, що пан Альфред докладніше ознайомиться з нашими пропозиціями, а ми – з його, і найближчим часом повернемося до питання співпраці. Зокрема із залученням Офісу супроводу інвестора, який працює при Львівській ОВА та допомагає потенційним інвесторам на усіх етапах: від пошуку ділянки до налагодження партнерських контактів і збуту», – додав Максим Козицький.

Голос Сокальщини на GoogleNews