Головна / Про економіку / Збільшення коштів на реалізацію міжнародного проекту українській стороні

Збільшення коштів на реалізацію міжнародного проекту українській стороні

Влади Грубешівського повіту дня 02.02.2015 р. підписали Додаток з Міністерством інфраструктури та розвитку, який збільшує матеріальну сферу інвестиції під назвою «Поліпшення доступності та якості прикордонної інфраструктури автомобільних доріг II етапу – перебудова 2-ої ділянки районної дороги № 3432L Грубeшів-Крилів-Долгобичiв– державний кордон та ремонт дороги в Угринові» реалізованої в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-БілорусьУкраїна 2007-2013.

Ремонтні роботи будуть включати в себе додаткові 310 метрів вул. Зеленої в Угринові. Після затвердження змін, показники продукту заплановані до досягнення після завершення реалізації інвестиції представляються так:

Довжина відремонтованих доріг – 0,620 км.

Кількість перебудованих перехрещень – 1,00 шт.

Довжина побудованих тротуарів – 0.620 км.

У зв'язку з затвердженими змінами в найближчому майбутньому на українській стороні планується провести тендерну процедуру на визначення виконавця будівельних робіт та інспектора нагляду.

Проект реалізований з партнерами з Польщі та України. Лідером проекту є Грубешівський повіт, партнером зі сторони українського самоврядування є Сокальська районна рада та Хоробрівська сільська рада, а з польської сторони – Гміна Мірче та Гміна Долгобичів.

Додаткові інформації про Програму на вебсайті www.plbyua.eu.

«Ця публікація була видана за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми Транскордонного Співробітництва ПольщаБілорусьУкраїна 2007-2013. Відповідальність за зміст цієї публікації лежить виключно на стороні Грубешівського повіту і не може в будьякому випадку розглядатися як віддзеркалення становища Європейського Союзу».

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!