Про економіку

В Червонограді підняли ціну на воду

21 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради, на якому виконкомівці розглянули 20 питань, що стосувались, зокрема, організації пасажирських перевезень,затвердження графіків руху автобусів та внесення змін до бюджету на 2021рік.

Пунктом порядку деного засідання виконавчого комітету було питання « Про корегуваня тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП «Червоноградводоканал». Головні причини корегування тарифів – зростання прожиткового мінімуму, а також мінімальної заробітної плати.

В тарифі, який був затверджений цьогоріч у серпні була закладена мінімальна заробітна плата 6000грн, а тепер вона становитиме 6500 грн. Виплати на оплату праці при даному розрахунку зростають на 5%. Ще одним важливим чинником необхідності корегування тарифів є ріст ціни на електроенергію. В діючому тарифі ціни на неї без ПДВ були закладені в розмірі 2, 84 грн /за кВтгод.

На сьогодні ж «Водоканалу» виставляють рахунки за електроенергію 5,03 грн/за кВтгод без ПДВ. Таким чином у підприємства з’явилися додаткові витрати на енергоносії, які не покриваються попередніми тарифами. Враховуючи це і, зважаючи на прохання адміністрації КП« Червоноградводоканал», було вирішено встановити ціну

  • на послуги централізованого водопостачання в розмірі 20,77 грн.
  • на послуги з централізованого водовідведення 16, 26 грн.

До слова, ці тарифи є одними з найнижчих в області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.