Про економіку

В Червонограді триває відкрита конференція щодо будівництва технологічної лінії утилізації шламів

Один із великих проектів цього року – будівництво технологічної лінії утилізації шламів буде реалізований в рамках проекту “Україна – Білорусь – Польща”. В ці дні у місті триває відкрита конференція, – повідомляють Голос Сокальщини у Червоноградській міській раді.

ЩО ЦЕ БУДЕ – ПРОСТО І ДОСТУПНО

  • Очисні споруди – інженерні споруди системи каналізації для очищення, знешкодження й знезараження стічних вод. До них сходиться весь каналізаційний шлак міста. Розташовані у Добрячині. Дуже часто, особливо влітку, мешканці могли відчувати неприємний запах від їхньої діяльності .
  • Оскільки стан цих споруд плачевний, даний об’єкт разом із гміною Ксенжполь було подано на конкурс “Україна – Білорусь – Польща”. Європейський Союз виділив на це 549 тисяч євро. Дофінансовуватись він буде із інших локальних бюджетів.
  • В результаті проведення тендеру – виконавцем робіт було обрано ТОВ «ХоСаРо» зі Львова. Роботи будуть проводити у 4 етапи: реконструкція аеротенок, реконструкція первинних радіальних відстійників, реконструкція вторинних відстійників, заміна двох повітродувок на нові.
  • Крайній термін виконання робіт – січень-лютий 2020. До робіт планують залучити 120 працівників, 40 інженерів. Готові працювати у дві зміни.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.