Про економіку

В Городку розробляють комплексний план просторового розвитку території громади

Відбулось перше засідання робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Городоцької міської громади

7 лютого в приміщенні міської ради відбулось перше засідання робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Городоцької міської громади, яке було організовано за підтримки Проєкту USAID “ГОВЕРЛА” HOVERLA / проєкт USAID в Україні , який впроваджується компанією DAI GLOBAL LLC (DAI).

Участь в робочій групі взяли міський голова Володимир Ременяк, перший заступник голови Любомир Комнатний, заступники міського голови Микола Щур та Ірина Тирпак, керівники структурних підрозділів міської ради, депутати міської ради, представники громадських організацій громади.

Основною метою зустрічі було формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Городоцької міської територіальної громади.

Члени робочої групи спільно з експертами провели аналіз зацікавлених сторін у майбутньому розвитку та просторовий аналіз території нашої громади.

Комплексний план просторового розвитку території громади – це документ, який дає можливість перетворити бачення щодо майбутнього громади в інструмент управління її розвитком.

Він вирішує у межах території усієї громади питання:

– визначення функції території;

– забезпечення соціальною, транспортною та інженерною інфраструктурою;

– формування сприятливого середовища для мешканців;

– створення умов для розвитку місцевого бізнесу та залучення інвестицій.65823035

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.