Про економіку

В районі зареєстровано 23 фізичні особи-підприємці

У червні цього року в районі зареєстровано 23 фізичні особи-підприємці та 5 юридичних осіб, здійснено зміну відомостей щодо 28 юридичних осіб та 48 фізичних осіб-підприємців.

Зокрема, за звітний період в Сокалі по вул. Франка, 24 зареєстровано приватне підприємство «Алотен», яке очолює І. Поліха, основний видом діяльності якого є неспеціалізована оптова торгівля. В. Кріль створив товариство з обмеженою відповідальністю «Ктрейдинг» (торгівля). Згідно з рішенням сесії Сокальської міської ради №958 від 29 квітня 2015 р. створено Сокальський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», керівником якого призначили Я. Тарасюка. По вул. св. Петра і Павла, 5 в Сокалі задекларовано створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Чистий двір». На території району започаткувала свою діяльність і благодійна організація «Благодійний фонд «Зоозахист», основним напрямком діяльності якої буде притулок для тварин (заснували цей фонд Т. Ковалів та О. Матрипула).

Водночас в червні 2015-ого припинили свою діяльність три юридичні особи. Також скасували підприємницьку діяльність сім фізичних осіб-підприємців.

Олег ЛАЩУК,начальник реєстраційної служби Сокальського районного управління юстиції.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *