Про економіку

В Сокальській районній раді презентували інвестиційну карту Сокальщини

7 червня в Сокальській районній раді пройшла презентація електронної інвестиційної карти Сокальщини, розробленої в межах Програми розвитку місцевого самоврядування на 2019 рік. Це перша карта такого формату створена для популяризації інвестиційної привабливості нашого регіону.  Даний сервіс надає інформацію про інвестиційні пропозиції на території Сокальського району, капітальні вкладення, які перебувають в процесі реалізації та вже реалізовані, із можливістю сортування за місцевими радами, галузями і бюджетами.

З вітальним словом до присутніх звернулись голови Сокальської районної ради та райдержадміністрації Микола Пасько і Андрій Дяченко, начальник управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації Роман Матис, виконавчий директор обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» Василь Лозинський.

Також в презентації взяли участь керівники структурних підрозділів Сокальської райдержадміністрації, місцеві ЗМІ, депутати Сокальської райради Володимир Пограничний та Віктор Притулко, який водночас  є розробником інвестиційної карти.

Посадовці зі Львова звернули увагу на важливості створення такої інтерактивного сервісу, який  є електронним відображенням інвестиційного потенціалу нашого регіону,  запропонували авторам проекту поділитись своїм досвідом роботи з іншими регіонами Львівської області. Адже в цьому напрямку Сокальщина виступила піонером – першою серед районів розробила такий електронний модуль. Роман Матис також вніс кілька пропозиції щодо вдосконалення карти.

Микола Пасько розповів, що з районного бюджету було виділено 94 тис. грн. на розроблення  інтерактивного сервісу, який демонструє роботу кожної місцевої ради: скільки коштів і з яких джерел були вкладені в об’єкт чи населений пункт: «Це принесе позитивний результат для всього Сокальського району, економіка та бюджет якого залежать від однієї галузі – вугільної. Сьогодні шахтарі мають великі проблеми із зарплатою, а ми маємо складнощі із виконанням дохідної частини районного бюджету. Залучення інвестицій, розвиток бізнесу і створення нових робочих місць – усе це працюватиме на благо Сокальського району», – підсумував Микола Пасько.

Віктор Притулко презентував присутнім електронну карту, яка дозволяє побачити наявну інвестиційну інфраструктуру району. Розроблена зручна пошукова система, яка допомагає швидко сортувати і знаходити потрібний об’єкт для інвестування. Можна побачити його місце розташування, загальну площу, детальну характеристику, форму власності або користування, цільове та функціональне призначення.

На завершення розробники інвестиційної карти, ТОВ «Українські інтерактивні технології», відповідали на запитання присутніх.

Ознайомитись з  інвестиційною картою Сокальщини можна за посиланням http://sokalshchyna.info/

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.