Про економіку

За перший квартал 2019 року бюджет Сокальщини перевиконано

7 червня відбулося засідання Колегії районної державної адміністрації, яке провів голова РДА Андрій Дяченко. На розгляд Колегії були винесені наступні питання: про виконання бюджету Сокальського району за І квартал 2019 року; про захист прав та інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах; про підсумки роботи Комунального некомерційного підприємства Сокальської районної ради Львівської області „Сокальська центральна районна лікарня” за 2018 рік та І квартал 2019 року; про роботу відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації за І квартал 2019 року.

Як проінформувала начальник фінансового управління РДА Галина Леонова, за І квартал 2019 року до загального фонду бюджету району без врахування міжбюджетних трансфертів мобілізовано 72954,1 тис.грн, що становить 108,8 % виконання планових показників трьох місяців (+5904,3тис.грн). Темп росту до минулого року становить 109,9% (+6592,8тис.грн).

За підсумками звітного періоду уточнені планові завдання за доходами загального фонду виконано 30 місцевими радами та районним бюджетом. Планові показники трьох місяців не виконали Ванівська, Межирічанська та Карівська сільські ради.

Протягом І кварталу 2019 року на утримання бюджетних установ та виконання загальнорайонних програм та заходів проведено видатки по загальному фонду в сумі 173537,4 тис.грн та по спеціальному – 3785,3 тис.грн.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.