Про економіку

Відбулося засідання Обласної асоціації місцевих рад Львівщини

У середу, 30 травня 2018 року, голова Сокальської районної ради Микола Пасько взяв участь у черговому засіданні Обласної Асоціації Місцевих Рад “Ради Львівщини”.

Зустріч проходила у будівлі Свірзького замку Перемишлянського району.

Відбулося засідання Обласної Асоціації Місцевих Рад "Ради Львівщини"На порядку денному розглядалися наступні питання:

  • Щодо відновлення фінансування компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян.
  • Щодо реалізації проектів місцевого розвитку та перспектив Конкурсу проектів місцевого розвитку у 2019 році.
  • Про Форум місцевого розвитку 2018
  • Щодо Всеукраїнської наради-семінару для представників місцевого самоврядування (11-15 вересня с. Затока).
  • Різне.

Голова Львівської обласної ради, Олександр Ганущин зазначив, що 15 травня, Львівська обласна рада ухвалила звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо
відновлення фінансування компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян за рахунок субвенцій з Державного бюджету України. Серед пропозицій:

1. Ухвалити проект звернення АМР “Ради Львівщини” до Української асоціації районних та обласних рад, Верховної Ради України та Кабінет Міністрів України.
2. Рекомендувати головам органів місцевого самоврядування Львівщини розглянути питання відновлення фінансування компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян та прийняти аналогічні рішення на чергових сесіях.

В рамках зустрічі, голови рад відвідали Унівську лавру, огланули Свірзький замок та ознайомилися з роботою приватного агропідприємства з вирощування ягід.

Відбулося засідання Обласної Асоціації Місцевих Рад "Ради Львівщини" Відбулося засідання Обласної Асоціації Місцевих Рад "Ради Львівщини"

Голос Сокальщини на GoogleNews