Головна / Про економіку / Про відомий слуховий центр у Харкові

Про відомий слуховий центр у Харкові

Як було прийнято вважати раніше, обидва вуха сприймають однаково всі звуки і вже в головному мозку відбувається їх диференціювання. Однак, останні розробки вчених дозволили з'ясувати, що кожне вухо самостійно фільтрує що надходить звуковий сигнал і посилає його в своє півкуля відповідно: з лівого вуха сигнал йде в праву півкулю, а з правого вуха – в ліве.

Крім того відомо, що два абсолютно однакових по силі звучання, але по частоті різних звуку, сприйматися будуть як звуки різної гучності. Виходячи з цього і створені сучасні слухові апарати. Їхні потужні сучасні модифікації здатні створювати акустичне посилення до 140 децибел.

Але, навіть сьогодні багато людей, у яких є порушення слуху з'явилися внаслідок травм, або вроджених чи набутих патологій, по колишньому відмовляють собі в нормальному житті – повноцінному сприйнятті дійсності і повноцінному слуху. Вони змушені миритися з незручностями, що виникають через дефекти слуху тільки тому, що навіть і не підозрюють, що вже сьогодні існує достатньо способів для вирішення їх проблеми зі з слухом. Одним з них, досить нескладним, є спосіб використання слухових апаратів.

Вже досить давно працює і чудово зарекомендував себе, слуховий центр "Слух Харків" спеціалізується на даній проблемі і успішно допомагає своїм споживачам у її вирішенні. У перебігу сімнадцяти років багато людей, що звернулися за допомогою в цей спеціалізований центр, успішно вирішували свої проблеми і знаходили можливість чути. Цьому центру довіряють більше 2500 постійних клієнтів і ті, хто звернувся за допомогою вперше отримують індивідуальні консультації та оптимальний варіант вирішення його проблем. Центр гарантує надійність і всі можливі шляхи в наданні допомоги.

На жаль, частково через недбале ставлення до свого здоров'я, частково через відсутність достатньої інформації, багато харків'ян не поспішають оперативно вирішувати проблеми, пов'язані з недостатньою чутністю. Хоча, статистика говорить про те, що до сорока відсотків людей мають різного ступеня складності проблеми зі слухом. А з віком цей відсоток зростає.

У слуховому центрі кожному бажаючому, не тільки зможуть підібрати підходящий слуховий апарат, але й допоможуть його налаштувати і індивідуально проконсультують, як з ним правильно звертатися. Крім, того обов'язкові консультації отоларинголога допоможуть вибрати оптимальний варіант рішення.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!