Про економіку

Надходження до зведеного бюджету Сокальського району більші за попередній період минулого року

Виконання плану надходжень доходів Загального фонду бюджету за 9 міс забезпечено 31 місцевою радою та районним бюджетом

Під час останнього засідання колегії Сокальської райдержадміністрації присутні заслухали питання про виконання бюджету району за 9 місяців поточного року. З цього питання була заслухана начальник фінансового управління РДА Галина Леонова. Вона, доповіла що за вищезгаданий період часу до Зведеного бюджету району мобілізовано без врахування міжбюджетних трансфертів понад 219 млн 853 тисячі грн податків та зборів, що становить 103,2% планових призначень. Динаміка надходжень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року становить 111%.

Виконання плану надходжень доходів Загального фонду бюджету забезпечено 31 місцевою радою та районним бюджетом. Водночас, не виконали планові призначення тільки Межирічанська та Мурованська сільські ради.

За словами Галини Леонової основним бюджетоутворюючим платежем у доходах району є податок на доходи фізичних осіб. Даного податку за звітний період надійшло в сумі понад 161 мільйон 323 тисячі грн, що становить майже 102% до планових призначень на дев’ять місяців. Резервом надходження податку на доходи фізичних осіб є погашення заборгованості по заробітній платі підприємствами вугільної галузі, яка станом на перше жовтня становить майже 26 млн 554 тисячі грн, це близько 2 млн 800 тисяч грн лише податку.

За звітний період загальний обсяг усіх отриманих трансфертів до загального фонду склав за словами начальника фінансового управління Сокальської РДА трохи більше 377 мільйонів 768 тисяч грн, з них: дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету майже 15 млн 276 з половиною тисяч грн; базова дотація майже 1 млн 162 тисячі грн; медична субвенція близько 38 млн 860 тисяч грн; освітня субвенція сягнула позначки 115 млн 88 тисяч грн; субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення соціально-економічного розвитку склала 6 млн 334 тисячі грн; субвенції соціального характеру понад 154 млн 33 з половиною тисячі грн; інші субвенції з обласного та державного бюджетів на суму трохи більше 47 млн грн. За словами начальника фінансового управління Сокальської РДА до спеціального фонду бюджету району надійшло трансфертів в сумі майже 5 млн 954 тисяч грн.

Отож, в загальному протягом 9 місяців поточного року на утримання бюджетних установ та виконання загально-районних програм та заходів проведено видатки в сумі 565 млн 761 тисяча грн, з них по загальному фонду в понад 523 млн 325 з половиною тисяч грн та по спеціальному 42 млн 435 тисяч грн. Відтак, враховуючи вищенаведене та з метою забезпечення виконання планових завдань з надходження податків, зборів і платежів до місцевих бюджетів, здійснення фінансування першочергових видатків Колегія Сокальської РДА вирішила інформацію про стан виконання місцевих бюджетів Сокальського району за 9 місяців взяти до відома. Контроль за виконанням рішення голова Колегії, керівник апарату Сокальської РДА Віра Левандовська залишила за собою.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.