Про економіку

Виконавчий комітет прийняв рішення про підтримку проекту реконструкції очисних споруд і будівництво станції переробки мулу

Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про підтримку інвестиційного проекту ЛМКП «Львівводоканал» «Реконструкція очисних споруджень та будівництво станції переробки мулу для очистки та утилізації стічних вод та виробництва біогазу для когенерації у м. Львові».

фото: Роман Балук

«З метою реалізації інвестиційного проекту модернізації системи водопостачання та водовідведення міста і проекту модернізації та реконструкції каналізаційних очисних споруд у м. Львові, пропонуємо підтримати реалізацію інвестиційного проекту ЛМКП „Львівводоканал“ „Реконструкція очисних споруджень та будівництво станції переробки мулу для очистки та утилізації стічних вод та виробництво біогазу для когенерації у м. Львові“ в об’ємі першочергових заходів, зокрема будівництва станції переробки мулу для очистки та утилізації стічних вод та виробництва біогазу для когенерації у м. Львові. А також включити до проекту міського бюджету м. Львова на 2021 рік суму коштів, необхідну для дофінансування цього проекту», — доповіла Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку ЛМР.

Відповідно до прийнятого рішення, ЛМКП «Львівводоканал» має подати необхідні пропозиції та забезпечити подальшу реалізацію проекту «Реконструкція очисних споруджень та будівництво станції переробки мулу для очистки та утилізації стічних вод та виробництва біогазу для когенерації у м. Львові». А департамент економічного розвитку має забезпечити підготовку та подання необхідних документів для реалізації проекту «Будівництво біогазової станції на очисних спорудах м. Львова».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.