Головна / Про економіку / Увага! Новий звіт для суб’єктів господарювання

Увага! Новий звіт для суб’єктів господарювання

Сокальська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області у зв'язку з набранням чинності 21.04.2016 р. Наказу Міністерства фінансів України від 11 лютого 2016 р. №49 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» повідомляє, що суб'єкти господарювання, які отримали передбачені Законом України № 481 ліцензії, подають до органів ДФС за основним місцем обліку в електронній формі, щомісяця до 10 числа наступного місяця звіт про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів за встановленою формою.

Відповідно до Закону № 481 передбачено отримання окремих ліцензій на відповідний вид діяльності (на виробництво, на гуртову торгівлю, на роздрібну торгівлю), зокрема суб'єкти господарювання, які мають ліцензії:

– на роздрібну торгівлю: алкогольними напоями; сидром та перрі (без додання спирту) – Звіт № 1РА;

– на роздрібну торгівлю тютюновими виробами – Звіт № 1РТ. (Далі – Звіти)

Суб'єкти господарювання, які отримали зазначені вище ліцензії подають Звіти за формами № 1РС, №2РС, №3РС, №1ОА, №1ОТ, №1РА та №1РТ починаючи з 1 травня до 10 травня за звітний період – квітень 2016 року. (Звіти в електронній формі подаються засобами електронного зв'язку з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством, як передбачено для податкової звітності).

Крім цього, розроблено електронні формати за новими формами, які розміщено на офіційному порталі ДФС України (sts.gov.ua) (розділ «Електронна звітність» – «Платникам податків про електронну звітність» – «Інформаційноаналітичне забезпечення» – «Реєстр електронних форм податкових документів») для використання розробниками систем підготовки звітності.

В цьому ж розділі розмістять доопрацьоване безкоштовне програмне забезпечення для формування, підписання та подання нових форм, починаючи з 01.05.2016 р.

Наголошуємо, що відповідно до статті 17 Закону України від 19 грудня 1995 р. №481/95ВР «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» до суб'єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у разі неподання чи несвоєчасного подання звіту або подання звіту з недостовірними відомостями про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів органом виконавчої влади, уповноваженим Кабінетом Міністрів України видавати відповідні ліцензії, у розмірі 17000 гривень.

Михайло ШАЙНЕР, в. о. начальника Сокальської ОДПІ Головного управління ДФС  у Львівській області.
         

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!