Головна / Про економіку / Відновити теплопостачання мешканцям Сокаля

Відновити теплопостачання мешканцям Сокаля

Як вже повідомлялося, 28 листопада відбулося засідання Колегії Сокальської райдержадміністрації, яке провів голова РДА Олег Кожушко. Було розглянуто такі питання: про підсумки роботи територіально-господарського комплексу та хід виконання Програми соціальноекономічного та культурного розвитку Сокальського району за дев’ять місяців; про виконання бюджету Сокальського району за дев’ять місяців; про стан проходження опалювального сезону 2014-2015 років; про стан автомобільних доріг Сокальського району та підготовки до їх утримання в зимовий період; про стан оборонної та мобілізаційної роботи в Сокальському районі; про клопотання щодо нагородження орденом Героїв Небесної Сотні.

Одним з важливих питань порядку денного засідання Колегії райдержадміністрації було – про стан опалювального сезону 2014-2015 років. 
Вважати недопустимим спосіб виконання директором МКП «Сокальтеплокомуненерго» В. Кіпенем постанов Кабінету Міністрів України і наказів базового міністерства по забезпеченню 30% економії споживання природного газу коштом простих громадян України, а саме: залишити без теплопостачання декілька сотень жителів міста Сокаля, одночасно пропонуючи заходи, які практично не вирішують створеної ним проблеми. З метою стабільного проходження опалювального сезону 2014-2015 років та дотримання конституційних прав громадян. Колегія районної державної адміністрації, зокрема, вирішила: рекомендувати голові та депутатському корпусу Сокальської міської ради розглянути на черговій сесії міської ради питання доцільності перебування директора МКП «Сокальтеплокомуненерго» В. Кіпеня на займаній посаді; відновлення теплопостачання абонентам Сокаля, які були відключені згідно з наказом МКП «Сокальтеплокомуненерго» від 15 жовтня 2014 року №100. Головою РДА було дано відповідне доручення. 

Заслухано та обговорено інформацію про стан оборонної та мобілізаційної роботи в районі, Колегія районної державної адміністрації відзначила, що політична та економічна ситуація в країні дедалі загострюється. Тому вирішено Сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи та запобігання і виявлення корупції апарату районної державної адміністрації (В. Шевчук), СокальськоЧервоноградському об’єднаному районному військовому комісаріату (В. Михайлов) активізувати роз`яснювальну роботу щодо мобілізаційних питань з головами місцевих рад, військовозобов`язаними та керівниками підприємств – власниками транспортних засобів. Т. в. о. військового комісара Сокальсько-Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату: організувати проведення практичних занять з мобілізаційної підготовки з працівниками відповідальними за мобілізаційну підготовку підприємств, установ та організацій; провести додаткове заняття з адміністраціями пунктів оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів, перевірку їх готовності до роботи при наступній черзі мобілізаційного розгортання; забезпечити уточнення обліку транспортних засобів на території району та їх технічного стану.

Головам міських, селищної та сільських рад забезпечити своєчасне оповіщення військовозобов’язаних для прибуття у військовий комісаріат з метою уточнення облікових даних.

Визнати незадовільною роботу голів Опільської, Тартаківської, Лучицької, Хоробрівської, Варязької, Переспівської, Бутинської, Двірцівської, Домашівської, Хлівчанської, Жужелянської сільських, Белзької, Угнівської міських рад щодо формування загонів оборони та зобов’язати їх подати в СокальськоЧервоноградський об’єднаний районний військовий комісаріат списки кандидатів для створення загонів оборони.

Заслухавши та обговоривши доповідь про стан автомобільних доріг комунальної власності у населених пунктах Сокальського району, Колегія РДА відзначила основні фактори незадовільного технікоексплуатаційного стану автомобільних доріг комунальної власності, а також вирішила доручила головам місцевих рад забезпечити контроль за використанням і освоєнням коштів субвенцій з державного бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання доріг і вулиць у населених пунктах району; розробити довгострокові плани робіт, які б передбачали поетапне приведення автомобільних доріг комунальної власності та загального користування до належного технікоексплуатаційного стану; під час формування місцевих бюджетів на 2015 рік, в контексті децентралізації владних повноважень, передбачити кошти на розроблення та проведення поступової паспортизації та обліку доріг і вулиць комунальної власності в населених пунктах району.

А також: відділу ЖКГ, цільових програм та розвитку інфраструктури райдержадміністрації (В. Короза) підготувати звернення, зокрема, до: керівництва Львівської облдержадміністрації та ДП «Львівський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» з проханням розглянути питання щодо доцільності перебування В. Крупи на посаді начальника філії «Жовківська ДЕД», або вжити конкретних заходів щодо забезпечення функціонування дорожньотранспортного господарства у Сокальському районі; Львівської обласної ради спільно з Сокальською районною радою – щодо питання виділення коштів з обласного бюджету у 2015 році на проведення ремонтних робіт згідно з переліком автодоріг: Червоноград – РаваРуська; Сокаль – Стоянів; Сокаль – Бояничі; Червоноград – Перетоки; Белз – Великі Мости; Сокаль – Червоноград; Сокаль – Червоноград – Жвирка; (ШарпанціТартаків) – Борки.

Анатолій ВАСИЛИШИН, заступник голови Сокальської РДА, секретар Колегії.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four + twenty =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!