Про економіку

У Давидівській ТГ розпочали реконструкцію каналізаційних очисних споруд

Роботи проводять за кошти з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

За кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2023 році реалізують проєкт «Реконструкція каналізаційних очисних споруд в с. Давидів Давидівської сільської ради ОТГ Пустомитівського району Львівської області».

Мета – відновлення фізично застарілих каналізаційних очисних споруд загальною продуктивністю 500 м3/добу для очистки господарсько-побутових стічних вод від села Давидів.

Нагадаємо: У Пустомитах тривають роботи з реконструкції очисних споруд

Основний акцент при реконструкції КОС ставлять на підвищенні енергоефективності обладнання, конструктивної надійності об’єктів, пропускної здатності системи водовідведення населеного пункту та зниження концентрації забруднюючих речовин у стічних водах.

«Станом на сьогодні очисні споруди с. Давидів є в незадовільному стані. В  результаті реалізації проєкту планують збільшити ефективність очистки господарсько-побутових стічних вод та знизити концентрацію забруднюючих речовин в стічних водах перед їх скидом у водотік річки Давидівки басейну річки Дністер. А це є головною метою реалізації таких проєктів – припинення забруднення водних об’єктів», – зазначила т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик.

Для  виконання робіт та їх завершення у 2023 році з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища передбачили фінансування – 19 мільйонів грн та співфінансування з місцевого бюджету  обсягом 8 мільйонів грн.

Запланували провести демонтажні роботи, придбання та встановлення установки «УМКА-БІО», будівельні та ремонтні роботи виробничої будівлі, монтаж технологічного обладнання, автоматизація технології виробництва, прокладання зовнішніх мереж електропостачання та зовнішніх технологічних комунікацій, благоустрій території.

Голос Сокальщини на GoogleNews