Головна / Про економіку / У Яворівському районі завершилось прийняття документів по програмі підтримки галузі тваринництва

У Яворівському районі завершилось прийняття документів по програмі підтримки галузі тваринництва

У Яворівському районі завершилось прийняття документів по програмі підтримки галузі тваринництва, шляхом надання дотації за утримання свійських тварин молочного та м’ясного напряму продуктивності з районного бюджету.

Про це повідомили у Яворівській РДА.

Яворівською райдержадміністрацією, станом на 01 жовтня 2020 року зібрано пакет документів на 312 голів свійських тварин, з них 92 поголів’я кіз і овець, та 220 поголів’я ВРХ.

Документи подали фізичні особи – 38 сімейних господарств – 203 поголів’я та юридичні особи -5 підприємств-109 поголів’я.

Очікується надати по 960 грн на одну голову.

Варто зазначити, цього року у районні вперше будуть фінансуватися фізичні та юридичні особи, які утримують 92 поголів’я кіз та овець.

Найбільше на дотацію за утримання поголів’я свійських тварин подали мешканці:   с. Лозино, с. Бірки, с. Ясниська, с. Середкевичі та с.Калинівка.

Нагадаємо: з ініціативи Яворівської райдержадміністрації, відповідно до рішення Яворівської районної ради від 05.03.2020 року №606 (зі змінами від 27.08.2020 року №650) затверджено Програму підтримки агропромислового комплексу району на 2020 рік, якою передбачено коштів в сумі 300,00 тис. грн для надання дотації за утримання свійських тварин молочного та м’ясного напрямку продуктивності.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!