Про економіку

У Яворівському районі завершилось прийняття документів по програмі підтримки галузі тваринництва

У Яворівському районі завершилось прийняття документів по програмі підтримки галузі тваринництва, шляхом надання дотації за утримання свійських тварин молочного та м’ясного напряму продуктивності з районного бюджету.

Про це повідомили у Яворівській РДА.

Яворівською райдержадміністрацією, станом на 01 жовтня 2020 року зібрано пакет документів на 312 голів свійських тварин, з них 92 поголів’я кіз і овець, та 220 поголів’я ВРХ.

Документи подали фізичні особи – 38 сімейних господарств – 203 поголів’я та юридичні особи -5 підприємств-109 поголів’я.

Очікується надати по 960 грн на одну голову.

Варто зазначити, цього року у районні вперше будуть фінансуватися фізичні та юридичні особи, які утримують 92 поголів’я кіз та овець.

Найбільше на дотацію за утримання поголів’я свійських тварин подали мешканці:   с. Лозино, с. Бірки, с. Ясниська, с. Середкевичі та с.Калинівка.

Нагадаємо: з ініціативи Яворівської райдержадміністрації, відповідно до рішення Яворівської районної ради від 05.03.2020 року №606 (зі змінами від 27.08.2020 року №650) затверджено Програму підтримки агропромислового комплексу району на 2020 рік, якою передбачено коштів в сумі 300,00 тис. грн для надання дотації за утримання свійських тварин молочного та м’ясного напрямку продуктивності.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.