Про економіку

У Комунальній 8-мій міській клінічній лікарні відкрили відремонтовану операційну кімнату

Лікарня взяла участь у проектах місцевого розвитку у 2019 році та змогла залучити співфінансування із чотирьох джерел.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

«Такий проект може бути прикладом для інших відділень та інших лікарень, які потребують оновлення. Цього року ми отримали понад 2 тисячі заявок на конкурс місцевого розвитку. Дуже тішить той факт, що є ініціатива, що людям небайдуже, в яких умовах вони працюють і на якому обладнанні рятують життя. Всі ті партнери, які долучились до цього проекту, не шкодують про вкладені кошти. Це елемент соціально відповідального бізнесу», – зазначив заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко.

Загальний бюджет проекту – 500 тисяч грн, 200 тис грн – з обласного бюджету, 200 тис грн із міського бюджету та 100 тисяч спонсорської та грантової допомоги.

«На наш проект звернули увагу і підтримали. Справді подібні проекти об’єднують. Понад 50% наших пацієнтів – це мешканці області. Ми допомагаємо всім, хто цього потребує. А зараз ми матимемо змогу ще якісніше працювати. Нам вдалось реалізувати цей проект і це найголовніше», – розповів ініціатор проекту, завідувач опікового відділення 8-ї міської клінічної лікарні Василь Савчин.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.